СПРЕЈ ЗА ОДПЛЕТКУВАЊЕ НА ВЛАКНО

СПРЕЈ ЗА ОДПЛЕТКУВАЊЕ НА ВЛАКНО

Шифра: 546
 • 275 ден
  Unit price per 
Доставата ќе биде пресметана при наплаќање.


СПРЕЈ ЗА ОДПЛЕТКУВАЊЕ НА ВЛАКНО

 • без мирис и не мрси
 • го олеснува четкањето и го измазнува влакното
 • штити од прашина, кал и вода
 • погоден и за кучиња со долго крзно

Detangling Spray

 • odourless and non-greasy
 • eases combing and smoothes the hair structure
 • dust-, dirt- and water-repellent effect
 • also suitable for long-haired dogs

 
 
Item no.
Properties
RSP

Detangling Spray
2930
Contents: 175 ml
-

Препорачуваме