ГРАДНИК САВАНА КОЖЕН

Шифра: 109
  • 1,472 ден
    Unit price per 
  • Заштеди 368 ден
Доставата ќе биде пресметана при наплаќање.


Trixie Savanne

(XS-S),31 - 37 cm/14 mm

 


Препорачуваме